3 Вересня 2018
Новини

Туристи їдуть у Польщу замість Швейцарії та Норвегії

Туристи їдуть у Польщу замість Швейцарії та Норвегії

Згідно із статистикою, нині Польща є лідером серед країн Центрально-Східної Європи за кількістю іноземних туристів.

У 2017 році до Польщі приїхало 18,3 млн іноземних туристів, що на 4,5% більше, ніж в 2016 році. Про це повідомило польське Міністерство спорту і туризму, – пише «Польське радіо».

Згідно з даними, Польща є лідером у Центрально-Східній Європі за кількістю туристів. При цьому Польща випередила такі країни як: Португалія (11 млн туристів), Швейцарія (11 млн) та Норвегія (6 млн), які є популярним туристичними напрямки.

«Польща приваблива не тільки для європейців, але також і для мандрівників з країн з великим туристичним потенціалом - наприклад, з Китаю та Близького Сходу. Поліпшується інфраструктура - дороги, готелі. Як туристи, так й іноземні журналісти відзначають, що обслуговування клієнтів в Польщі - на європейському рівні », – каже Єва Кубачик з Польської туристичної палати.

Водночас вона відзначає, що це заслуга не тільки туристичних фірм та міністерства, а й представників органів місцевого самоврядування. «Необхідно оцінити зусилля окремих міст в просуванні і створенні туристичних послуг. Вони намагаються залучити не тільки пам’ятки історії, але й сучасну архітектуру та інтерактивні музеї. Також вони приваблюють самою атмосферою; вони кажуть, що вони є місцями, в яких хочеться бути - і це працює», – говорить Кубачик.

Згідно з даними Всесвітньої організації туризму, торік Польща заробила на туристах 9,9 млрд євро. Це значно менше, ніж в інших європейських країнах, які відвідує менша кількість туристів. Експерти відзначають, що, по-перше, відпочинок в Польщі все ще дешевший, ніж в країнах Західної Європи, а по-друге, туристи приїжджають лише на декілька днів. Однак, витрати туристів в Польщі збільшуються – в 2017 році вони склали майже 500 доларів на людину – на 4% більше, ніж в 2016 році.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, польща, туризм
В тему