31 Серпня 2018
Новини

Проїзд в українських потягах подешевшає

Проїзд в українських потягах подешевшає

У вересні 2018 р. почнуть застосовувати коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні за календарними періодами.

В Україні із суботи, 1 вересня, знизиться вартість проїзду в пасажирських потягах далекого сполучення, що курсують по території України. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Так, у перший день осені вступає в дію коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні за календарними періодами.

"Наприклад, вартість проїзду 31 серпня за маршрутом Київ - Львів у вагоні-купе поїзда №141 становить 347,92 грн, а на наступну п'ятницю аналогічний квиток коштуватиме 333,92 грн, у вагоні-купе поїзда №29 Київ - Ужгород коштує 728,19 грн, а буде - 696,39 грн. Діятиме цей коефіцієнт до кінця місяця, після чого буде введений ще нижчий коефіцієнт - 0,93", - пояснили в УЗ.

Зазначається, що в період з 1 червня до 31 серпня діяв календарний період з коефіцієнтом 1,07.

Зазначимо, що Укрзалізниця розпочала продаж квитків на "потяг чотирьох столиць".

Раніше УЗ призупинила продаж квитків на декілька потягів через планові ремонтні роботи на ділянці Жмеринка - Гречани (Вінницька і Хмельницька області).

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, економіка, потяги, ціни, громадський транспорт
В тему

Останні матеріали