31 Серпня 2018
Новини

31 серпня - День блога

31 серпня - День блога

31 серпня – 243-й день року (244-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 122 дні.

Що ж відзначають 31 серпня?

Міжнародні:

Міжнародний день боротьби з передозуванням наркотиків

День блога. Ідея святкувати День блогу (Blog Day) 31 серпня з'явилася у 2005 році, коли активні користувачі LiveJournal угледіли в слові blog цифри – 3108. Тому і датою свята встановили 31 серпня (31.08).

Ініціатори Дня блогу закликають присвятити його знайомству з товаришами з різних країн і з різними інтересами. Для цього пропонується написати короткі рецензії про п'ять різних блогів і 31 серпня опублікувати ці записи у себе з посиланнями на авторські сторінки. Вважається, що найкраще в цей день писати про блоги, які розходяться зі сферою звичайних інтересів автора, його точкою зору і життєвою позицією, щоб і сам користувач, і відвідувачі його сторінки відкрили для себе щось нове.

Блогери сприйняли ідею з ентузіазмом. Коли вперше 31 серпня оголосили святом, в індексі Google з'явилося відразу 30 тисяч нових сторінок. А в 2007 році в зв'язку з цією датою почався конкурс кращих блогів Best of Blogs. У ньому можуть брати участь публікації на десяти мовах: англійській, арабській, іспанській, китайській, німецькій, нідерландській, перською, португальською, французькою та російською.

Національні:

Польща: День Солідарності та Свободи

Молдова: День державної мови

Киргизстан: День Незалежності

Малайзія: День Незалежності

Тринідад і Тобаго: День Незалежності

Росія: День ветеринара

Узбекистан: День пам'яті жертв репресій в Узбекистані

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, яке сьогодні свято, інтернет
В тему