Посадовець міської ради розповів, чим особлива бруківка, яку викладають на Винниченка у Луцьку
![Посадовець міської ради розповів, чим особлива бруківка, яку викладають на Винниченка у Луцьку](https://t1.ua/photos/articles/2018/08/17214_1_1097.jpg)
Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад розповів про особливості бруківки, яку викладають на вулиці Винниченка.
Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.
«Вулиця Винниченка змінює свій вигляд з дня на день. Чудова високоякісна бруківка буде викладена по пішохідній доріжці аж до центру міста, також і з іншої сторони від дороги. Родзинкою цього виду робіт є поєднання двох видів матеріалів – природного гранітного каменю і бруківки. Гарантія на таке покриття – сім років. Вже сьогодні можна оцінити результат на облаштованій частині доріжки, біля корпусу університету, де бруківкою двох типів викладено візерунок і літери СНУ. Крім того, уздовж вулиці будуть додатково висаджені нові дерева», - йдеться у дописі.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.