30 Серпня 2018
Новини

У Луцьку муніципали евакуйовуватимуть неправильно припарковані автівки

У Луцьку муніципали евакуйовуватимуть неправильно припарковані автівки

Вже за місяць порушників правил зупинки, стоянки та паркування Луцьку штрафуватимуть спеціальні інспектори департаменту муніципальної варти.

Про це повідомляє департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради на офіційній сторінці у мережі «Фейсбук».

«Такі повноваження вони отримають завдяки Закону України «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Новий державний акт набуде чинності в Україні 27 вересня.

З осені, згідно з цим законодавством, виносити постанови за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів зможуть не лише поліцейські, але й інспектори з паркування. Вони матимуть доступ до бази даних реєстрації транспортних засобів для того, щоб мати інформацію про власника автомобіля, аби виписати йому штраф.

Якщо автомобіль припаркований у забороненому місці чи перешкоджає іншим учасникам дорожнього руху, то інспектор матиме право одразу на місці прийняти рішення щодо його евакуації.

Порушник має право сплатити його протягом 15 днів. Якщо водій протерміновує сплату — сума штрафу зростає. У випадку подальшої несплати, не потрібно звертатись до суду — діє виконавча служба. Штрафи будуть сплачуватися на державні рахунки і на місцеві рахунки.

Також, якщо автомобіль перешкоджає руху транспорту, то його забиратимуть на штраф-майданчик і тоді власник-водій, зателефонувавши на 102, дізнається про те, що його авто є на штраф-майданчику», - йдеться у дописі.

Інспектори виїжджатимуть на місце порушення, робитимуть фотофіксацію не менше 4 фотографій з прив’язкою до місцевості і прийматимуть рішення чи евакуювати транспортний засіб через порушенням правил паркування.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, штрафи, муніципали
В тему