Його підозрюють у вчиненні низки шахрайств у великих та особливо великих розмірах.
Із 2006 року й дотепер керівник підприємства укладав із потерпілими договори про їхню дольову участь у будівництві багатоповерхового будинку в селі Зміїнець Луцького району з подальшою передачею їм у власність квартир, хоча жодного наміру виконувати зобов’язання не мав. Інформує прес-служба прокуратури області.
За цей час шахрай-забудовник видурив у довірливих громадян майже 3,5 млн. грн. і ні обіцяних квартир, ні своїх грошей назад люди не отримали.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
У липні 2018 року зловмисника було оголошено в розшук та невдовзі затримано.
Згідно з ухвалою Луцького міськрайонного суду до нього застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів із можливістю внесення застави в сумі 552 300 грн.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.