23 Серпня 2018
Новини

Майданівців і атовців забезпечать санаторно-курортним лікуванням

Майданівців і атовців забезпечать санаторно-курортним лікуванням

Особи, які мають особливі заслуги перед Україною, повинні бути забезпечені лікуванням у санаторіях і на курортах, вирішили у Мінсоцполітики.

Про відповідні зміни, внесені в постанову уряду, повідомили на офіційному веб-порталі Міністерства соціальної політики України.

22 серпня прийнято розроблену Міністерством соціальної політики постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови КМУ від 22 лютого 2006 р. № 187». Внесеними змінами, зокрема, передбачено забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, у санаторно-курортних закладах, що належать до сфери управляння Мінсоцполітики.

Із цією метою Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, у містах Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затверджений урядовою постановою від 22.02.2006 № 187, увідповіднили з нормами законів України від 14.11.2017 № 2203-VIII «Про внесення змін до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соцзахисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб» і від 19.12.2017 № 2249-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, лікування
В тему

Останні матеріали