10 Серпня 2018
Новини

В Ємені публічно розстріляли і підняли в петлі педофілів, які замучили 10-річного хлопчика

В Ємені публічно розстріляли і підняли в петлі педофілів, які замучили 10-річного хлопчика

Педофіли були привселюдно розстріляні і повішані після того, як  зґвалтували і вбили десятилітню дитину в Ємені.

В столиці країни Сані трьох чоловіків розстріляли на очах у натовпу і повісили, після того, як їх визнали винними в зґвалтуванні і вбивстві 10-річного хлопчика. Смертний вирок відносно трьох педофілів виконали 8 серпня. Після розстрілу тіла убивць дитини ще й повісили на мотузках, виставивши на показ, як застереження іншим скоювати подібні напади. Пише західне видання «Метро».

Перед тим, як стратити, засуджених до вищої кари – 19-літнього Абдула Джаліла аль-Ашхаба, 27-літнього Мохаммеда Саїда аль-Укрі та 19-літнього Галеба аль-Рашді – в наручниках провели перед народом, що зібрався на головній площі міста. Після цього злочинців убили трьома пострілами у серце, наділи трупам на шиї петлі і здійняли в повітря як попередження іншим потенційним злочинцям. Вирок виконувала спеціальна розстрільна команда.

За даними єменських медіа, троє чоловіків викрали хлопчика 29 жовтня минулого року, коли школяр прямував до будинку своєї бабусі в селі Нава. Викрадачі заткали дитині рота ганчіркою і відвезли хлопчака в сусідню школу, де скоювали свої жахливі злочини. Поглумившись над дитиною, задушили і сховали тіло в закинутій будівлі.

В арабському Ємені смертна кара досі присуджується за такі важкі злочини, як вбивство, зґвалтування і тероризм. В цій країні один із найвищих у світі показників страт на душу населення. Більшість смертних вироків тут виконуються шляхом розстрілу, утім, популярне і забивання камінням, яке прописано навіть в кримінально-процесуальному кодексі.


 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, педофіли, діти
В тему

Останні матеріали