8 Серпня 2018
Новини

Місячний календар на 8 серпня 2018

Місячний календар на 8 серпня 2018

8 серпня 2018 почалася 26 місячна доба. Це складний і критичний день. Рекомендується утриматися від будь-якої активної діяльності в усіх областях.

Краще зберегти життєві сили, ніж розтратити їх на порожню балаканину. Забудьте про непотрібні контакти і подивіться на життя тверезим поглядом.

Місяць перебуває в порядку спадання фази. Для даного періоду властива неквапливість, м'якість, якась млявість. Цей час досить пасивний. Сили і енергія в даний час стрімко йдуть на спад.

Через це в четверту місячну фазу рекомендовано закінчувати справи. Свіжі думки та ідеї слід відсунути на початок наступного місяця за місячним календарем, а поки варто підвести підсумки.

У четверту місячну фазу загальна активність зменшується. В даний період доцільно зменшити фізичні і психічні навантаження. Рекомендовано цуратися конфліктів, як в справах бізнесу, так і в особистих відносинах. Характерно підвищення ймовірності сварок і розставань.

Люди в цей період вкрай чутливі, вразливі, у великій мірі схильні до образ. Цей стан відбивається і в сфері бізнесу. Тому в діловій сфері значні зустрічі бажано призупинити до наступної фази місячного місяця.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, місячний календар
В тему

Останні матеріали