6 Серпня 2018
Новини

Психологи назвали 10 ситуацій, які всіх дратують у сексі

Психологи назвали 10 ситуацій, які всіх дратують у сексі

Неповага і егоїзм перетворюють акт любові в справжній кошмар.

На жаль, далеко не всі ми можемо спокійно поговорити з коханою людиною на тему сексу.

Розповісти про наші бажання чи про те, що нам не припало до душі, нам, чомусь, складно.

А дарма, бо це так бісить!

Пропонуємо вам ознайомитись з нашим списком речей та ситуацій у сексі, які неабияк бісять та дратують!

1. Коли партнер втікає після оргазму
Секс - це не марафон і вже точно не гра в одні ворота. Зрозуміло, що хтось може фінішувати першим, але це не привід стрімко прощатися або засипати.

 2. Коли партнер ухиляється від орального сексу
Немає закону, що зобов'язує нас засовувати що-небудь в рот. Але є негласне правило: в сексі потрібно і брати, і віддавати, причому з радістю.
Якщо партнер не хоче робити мінет або кунілінгус, тому що «ці геніталії такі мерзенні», то і сам не має права розраховувати на оральні ласки.

3. Коли партнер відмовляється використовувати засоби контрацепції
Ви вірите, що він прекрасна людина. Ви знаєте, що без презерватива буде крутіше. Але захворіти або раптово стати батьком зовсім не хочеться. І будь-яка дискусія на цю тему викликає одне бажання - вказати на двері.

 4. Коли виникають непотрібні почуття
Можна скільки завгодно повторювати, що «це просто секс», але навіть самий затятий прагматик в хвилину після оргазму відчує щось на зразок любові. В результаті відносини, задумані як приємна розвага, стають складними і болісними.

5. Коли партнер не може посміятися
Людське тіло здатне на масу безглуздих звуків і трюків. І в них немає нічого жахливого. А ось якщо хтось не може нормально сприйняти такі природні моменти, це вже насторожує.

Готовність разом посміятися об'єднує людей, розслабляє і штовхає на нові експерименти. Зрештою в ліжку граються, пустують, але ніяк не відстоюють звання самої серйозної людини на планеті.

6. Коли партнер імітує оргазм
По-перше, в очевидно підроблені оргазми а-ля оперна діва на електричному стільці ніхто не вірить. Через них виникає відчуття, що вас вважають простаком, який може повестися на дешевий спектакль.

 7. Коли партнер не дбає про гігієну
Бути спітнілим і смердючим допустимо під час спонтанного сексу після тренування. Не завжди. Помитися не так складно, особливо якщо твоє тіло зараз буде цілувати людина, яка тобі ніби як подобається.

8. Коли партнер повторює помилки з порно
Ні, ці пози насправді незручні, ні, люди не розігріваються за секунду, ні, плювка на долоню недостатньо для успішного проникнення. Ті ж, хто продовжує вірити в ці міфи з порно, викликають суміш роздратування і здивування: невже вони тільки дивилися на секс, а не займалися ним?

9. Коли партнер «випадково» робить те, про що не домовлялися
Ніхто «випадково» не переходить до анального сексу або БДСМ-сесії. Деякі речі потрібно обговорювати заздалегідь. І виправдань тут бути не може.

10. Коли партнер не бачить і не чує
Хороший коханець намагається зрозуміти, що вам подобається. Поганий пре напролом, незважаючи на ваші слова і невдоволений вираз обличчя.
Досвід і майстерність є не у всіх, але якщо людина готова вчитися і намагатися, то все вийде. А ось неувага до бажань іншого може вбити саму романтичну зустріч.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, секс, психологія, чоловіки, жінки, стосунки
В тему

Останні матеріали