2 Серпня 2018
Новини

Волинські депутати через декларації можуть сісти за грати

Волинські депутати через декларації можуть сісти за грати

Прокурори Маневицькою місцевої прокуратури вживають заходи задля притягнення до відповідальності суб’єктів декларування за неподання обов’язкових щорічних декларацій.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Ківерцівський відділ місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду 5 обвинувальних актів за фактами умисного неподання окремими депутатами місцевих рад Ківерцівського району декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (кримінальне правопорушення, передбачене ст. 366-1 КК України).

У ході досудового розслідування було встановлено, що депутати-суб’єкти декларування, у період із 1 січня 2017 по 31 липня 2018 року, діючи умисно, достовірно знаючи про обов’язок подати до Єдиного державного реєстру декларацію, без поважних причин її не подали.

Відтак тепер обранці громади постануть перед судом, який визначить їм міру покарання.

Довідково: відповідно до санкції ст. 366-1 Кримінального кодексу України за умисне неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачено покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, кримінал, суд, депутати
В тему

Останні матеріали