31 Липня 2018
Новини

На Волині за ягоди та гриби до бюджетів надійшло понад 1,3 мільйона гривень ренти

На Волині за ягоди та гриби до бюджетів надійшло понад 1,3 мільйона гривень ренти

Учасники заготівельного бізнесу вже спрямували до місцевих бюджетів Волині 1 мільйон 346 тисяч гривень рентної плати за спецвикористання дикорослої продукції.

Сума сплаченої ренти перевищує минулорічні показники на 53%. Інформує відділ організації роботи ГУ ДФС  у Волинській області.

«Метеоумови завжди вносять корективи в обсяги дарів лісу, що заготовлюються, та, відповідно, податкові надходження. Втім, чимало дощових днів цього року в період збору чорниці не завадили громадам отримати в розпорядження в півтора рази більше надходжень рентної плати. Це означає, що спільні зусилля керівників місцевого самоврядування та фахівців ДФС в питанні забезпечення легального процесу заготівлі, мають свій позитивний ефект», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. 

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що область належить до регіонів, де громади потенційно спроможні залучати чималі кошти саме завдяки наявним природним багатствам.

«За умови, що всі заготівельники працюють прозоро, сплачують податки, громади щороку можуть залучати значні кошти для вирішення своїх соціально-економічних питань. Рентна плата за спецвикористання лісових ресурсів, ПДФО та єдиний податок – обов’язкові податкові платежі при заготівлі ягід, грибів та лікарської сировини. Суми сплачених єдиного податку, ренти та частини ПДФО зараховуються до бюджетів тих громад, на території яких заготовляють дари лісу», - наголосила Світлана Савчук.

Довідково: заготівлю дикорослої продукції на Волині цього року здійснюють 62 суб’єкти господарювання.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, гроші
В тему