30 Липня 2018
Новини

«Бандерштатівські» діти: розваги, майстер-класи, веселощі! Як розважатимуть малечу на фестивалі українського духу?

«Бандерштатівські» діти: розваги, майстер-класи, веселощі! Як розважатимуть малечу на фестивалі українського духу?

Для дітей до 12 років вхід на фестиваль українського духу «Бандершатат», котрий відбудеться з 3 по 5 серпня буде безкоштовним.

На фестивалі діятиме намет, що об'єднуватиме літературну, музичну та театральну зони. Тут заплановані тренінги для маленьких музикантів. Дітей навчатимуть грі на народних інструментах, розказуватимуть, як їх виготовляють. Розкриватимуть у дітей театральний та вокальний таланти. Окрім цього у дитячому містечку запланована презентація книги "Айхо" письменниці Орести Осійчук.

Окремо діятиме намет для дошкільнят від 2 до 5 років. Їх залучатимуть до різних майстерок: виготовлятимуть листівки "Я на Бандерштаті", оздоблений крупами тризуб, писатимуть своє дерево роду та знайомитимуться з простенькими музичними інструментами. Також малят залучатимуть до театрального мистецтва, розказуючи казки.

У наметі для старших діток можна буде виготовити намисто, віночки, лялькі-мотанки, картини з природних матеріалів, етно-краватки. Залучатимуть дітей до петриківського розпису дерев'яних виробів та ліплення з глини.

Діятиме на "Бандерштаті" фотозона в українському та козацьких стилях. Розмістять на фестивалі також намет з настільними іграми та рухливими недовгими розвагами, на кшталт, зарядки, дискотеки, запуску повітряних зміїв.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, бандерштат, діти, розваги
В тему