24 Липня 2018
Новини

Шкільне оголошення для батьків, яке прогриміло на увесь інтернет!

Шкільне оголошення для батьків, яке прогриміло на увесь інтернет!

Де починаються і закінчуються обов’язки школи? Сьогодні ми часто можемо почути про жорстокість дітей до інших дітей та навіть вчителів, хамське поводження та взагалі неадекватну поведінку. Найчастіше звинувачують у такій поведінці керівництво школи, вчителів та соціум загалом, але тільки не батьків.

Одна школа в Португалії вирішила прояснити це питання і розвісила на дошках оголошення, яке було оприлюднене на Фейсбук. Текст цього оголошення розлетівся по всьому світу і зібрав немало прихильників.

Ось це оголошення:

«Шановні батьки! Ми хочемо нагадати вам, що такі чарівні слова, як «доброго дня», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», вперше впізнаються вдома. Саме там діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів. Саме вдома вони вчаться бути акуратними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в урну. Вдома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужі. А в школі ми вчимо їх мови, математики, історії, географії, фізики, хімії та фізкультури. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо його».

Пам’ятайте - виховання починається з рідного дому!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, португалія, школа, батьки
В тему