«Якщо у вас не получається, то будемо шукати тих у кого получиться»,- Пустовіт про роботу начальника «Луцькспецкомунтрансу»
![«Якщо у вас не получається, то будемо шукати тих у кого получиться»,- Пустовіт про роботу начальника «Луцькспецкомунтрансу»](https://t1.ua/photos/articles/2018/07/16049_1_1097.jpg)
Три десятка повідомлень, які надійшли в групу оперативного реагування «15-80» стосувалися невчасного вивозу твердих побутових відходів, пластикової тари та прибирання біля контейнерів.
Продовжуються нарікання на недотримання графіків вивозу сміття. Про це стало відомо під час оперативної наради у Луцькій міській раді.
Виконувач повноважень голови Луцької міської ради Григорій Пустовіт був обурений такою інформацією та звернувся до директора ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» Валерія Кузьмича.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
«Коли вже завершиться цей бардак із прибиранням? Не вистигли прибрати – навколо контейнерів знову, як монголо-татарська навала пройшла. Не смітники, а «гуляй - поле» якесь», - сказав керманич міста.
«Якщо у вас не получається (звернувся Пустовіт до Кузьмича – авт.), то будемо шукати тих, у кого получиться. Вже засиділися в тих кріслах. Виходьте з тих крісел і починати працювати. Я поки просто попереджаю. Немає в нас професії – «хороша людина», постійно треба якісно та професійно виконувати свою роботу.», - наголосив посадовець.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.