20 Липня 2018
Новини

Зустріч на мільйон: Трамп і Путін погуляли на 4 млн євро

Зустріч на мільйон: Трамп і Путін погуляли на 4 млн євро

Вартість організації зустрічі президентів США і РФ Дональда Трампа і Владіміра Путіна в Гельсінкі перевищила чотири мільйони євро.

Поки що це попередня оцінка, а підсумкова сума буде названа восени. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на телерадіокомпанію Yle.

Як зазначає видання, більшу частину суми – близько 2,7 мільйона євро – сплатить МВС Фінляндії. З цих грошей два мільйони витрачено на посилену роботу столичної поліції, решта – на роботу Центральної кримінальної поліції, Поліції безпеки та Прикордонної служби.

Оборонним силам за допомогу в охороні міністерство перерахує 400 тисяч євро.

У цих розрахунках поки не врахована вартість використання винищувачів і військових вертольотів, а також кораблів військово-морського флоту.

Другий за величиною рахунок – близько 1-1,15 мільйона євро – виставлений міністерству закордонних справ. Найбільша частина цих грошей витрачена на оренду Палацу «Фінляндія» під прес-центр та організацію його роботи: охорону, забезпечення журналістів харчуванням і технічне оснащення.

Ще майже 250 тисяч євро заплатить Канцелярія фінського президента. Ці гроші пішли на розміщення делегації американського президента в Hilton Kalastajatorppa і самого Дональда Трампа в сусідньому гостьовому будинку, що належить державі, на забезпечення каналів зв'язку, організацію харчування та підготовку приміщень для переговорів.

Найдешевше зустріч Трампа і Путіна обійшлася адміністрації Гельсінкі. Місто витратило на ці цілі приблизно 200 тисяч євро.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, дональд трамп, володимир путін, Політика
В тему