19 Липня 2018
Новини

Росія погрожує «заморозити» українських виробників добрив

Росія погрожує «заморозити» українських виробників добрив

Кремль готується заморозити рахунки сотень українських компаній.

В Росії готуються заморозити рахунки сотень українських компаній. Ці заходи з боку країни-агресора будуть вжиті в рамках нового пакета санкцій, які зараз, за даними «Коммерсанта», допрацьовує російський уряд.

Посилаючись на джерела у Білому домі, журналіст видання пише, що до санкційного списку потраплять близько ста юросіб і сотні фізичних, серед яких українські бізнесмени, політики, держслужбовці. Визначатимуть, кого із нерядових українців внести до «заморозного» списку, російські Мінфін, Мінекономіки та Міністерство промислової торгівлі на чолі з віце-прем’єром Антоном Силуановим.

Серед основних заходів впливу, які наготували для українського бізнесу Москва,  – блокування активів у Росії і заборона на виведення капіталу. Причому повідомляється, що найбільше обмежувальні заходи росіян ударять по українських виробниках добрив. Утім, рішення «гнобити» саме цю категорію підприємців автор статті вважає дивним, адже постачання українських міндобрив до Росії мізерні.

Цей кремлівський санкційний пакет, який «бояри» розробляють  на виконання червневого указу Путіна, має стати «дзеркальною відповіддю» на дії України – а саме, на український «чорний список», до якого входять понад 2,5 тисячі російських громадян і організацій. Проект списку може бути представлений уже 1 серпня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика
В тему

Останні матеріали