18 Липня 2018
Новини

Де і за скільки навчаються діти Порошенка та українських нардепів

Де і за скільки навчаються діти Порошенка та українських нардепів

Найпопулярнішими країнами для здобуття знань виявилися Велика Британія та Сполучені Штати Америки.

У минулому році впливові батьки витратили 35,5 мільйонів гривень на навчання своїх чад, при цьому загалом 27% дітей українських високопосадовців навчаються не у вітчизняних вузах.

Про це пише Українська правда з посиланням нам Bihus.info.

Як зазначає видання, найбільше грошей у навчання своїх дітей у минулому році витратив президент Петро Порошенко. Зокрема, його доньки-двійнята Олександра й Євгенія та наймолодший син Михайло навчаються у британському Сoncord College.

На їх навчання Порошенко витрачає  3,8 млн гривень на рік.

Не відстає у подібних витратах від президента і народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Руслан Демчак. Він також відправив своїх дітей отримувати знання у Великій Британії.

Обходиться це нардепові у понад 2 млн гривень на рік.

Змалечку навчаються в Європі і діти радниці голови Адміністрації президента Наталії Попович.

Згідно декларації за 2017 рік, на їхню дошкільну та середню освіту вони зі своїм чоловіком Ігорем Перегінцем, що раніше обіймав посаду заступника міністра охорони здоров’я, витратили понад 1,7 млн грн.

Ще на четвертому місці журналістського рейтингу опинився депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук, який також відправив свого сина на навчання на «туманний Альбіон». Обходиться  це йому у 1,4 млн гривень на рік.

Замикає топ-5 екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева, що теж обрала для свого сина британську освіту, щоправда, в Києві, повідомляє видання.

Всього, згідно з журналістським дослідження, за кордоном навчаються близько 27% дітей чиновників, які задекларували витрати на освіту.

Крім Англії та США, діти українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, президент, петро порошенко, діти, освіта, депутати
В тему

Останні матеріали