17 Липня 2018
Новини

Місячний календар на 17 липня-2018 - один з найвідповідальніших днів

Місячний календар на 17 липня-2018 - один з найвідповідальніших днів

17 липня 2018 року о 12:00 – 5-й місячний день. Один з найвідповідальніших днів. Якщо ви можете щось зробити істотне в своєму житті, то перевірити свої можливості і закласти фундамент слід саме сьогодні.

Передає mirkosmosa.ru.

Це день об’єктивної оцінки і вдосконалення діяльності будь-якого роду, а в людині – ділових якостей. Усе вдається! Ставте цілі і досягайте їх, напористість виправдана. Але дотримуйтеся вірності принципам.

У людей поліпшується самопочуття, підвищуються настрій, фізична і емоційна активність. Людина стає більш енергійною і щасливою.

Саме тому на цей період емоційного і фізичного підйому слід планувати всі свої найважливіші й відповідальні справи. Цей день зможе захистити Вас від несподіванок, неприємностей і навіть допоможе отримати допомогу.

Місяць у знаку Діва. Гарний час для того, щоб вирішувати проблеми, які  стосуються вашого способу життя, здоров’я, харчування. Це час сприятливий для всякої кропіткої роботи, що вимагає підвищеної уваги і терпіння.

Відмінний період для ведення бухгалтерії. Гарний час для ділової, наукової, інтелектуальної роботи, навчання, оформлення грошових документів, підвищення своєї кваліфікації. Сприятливо зайнятися наведенням чистоти і порядку, прибиранням.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, місячний календар
В тему