5 Липня 2018
Новини

На Волині гірники, які два дні були під землею припинили страйк

На Волині гірники, які два дні були під землею припинили страйк

Сьогодні гірники шахти №10 «Нововолинська» припинили акцію протесту, яку вони проводили, залишаючись у копальні. Підземний страйк 39 шахтарів тривав 2 дні.

Люди вимагали погашення боргів із заробітної плати, якої вони не бачили упродовж трьох місяців. Щоб погасити борги перед гірниками, потрібно 15 млн грн.

Цієї ночі до одного з протестувальників довелося викликати лікарів. Наразі чоловікові надають медичну допомогу в міській лікарні. Всіх інших шахтарів також оглянули лікарі. Керівництво шахти каже, що стан здоров'я людей - задовільний. Інформуєпрес-служба Волинської облради.

Т.в.о. директора ДП «Дирекція по будівництву об'єктів» Роман Надолинний розповідає, що кожного дня спілкується на цю тему з профільним Міністерством.

«Є запевнення Кабміну, що ці 15 млн грн будуть виділені з однодобовим опрацюванням.  Однак, допоки питання не вирішується на рівні Міністерства фінансів»,- пояснив керівник.

З гірниками зустрілися заступник голови обласної ради Роман Карпюк, депутати облради від Нововолинська Алла Лісова та Валерій Курстак.

«Ми приїхали до вас за дорученням голови обласної ради Ігоря Палиці. Він має змогу напряму зв'язатися з Володимиром Гройсманом та провести з ним перемовини щодо ситуації, що склалася. Але перед тим, як зустрічатися, ми хочемо почути вас і ваші пропозиції, з якими ми поїдемо до очільника Уряду. Нам відомо, що ваше керівництво щодня намагається вирішити проблеми, але, образно кажучи, їх ніхто у владі не хоче  чути, тому будемо намагатися зробити так, аби почули нас», - звернувся до шахтарів заступник голови облради.

Власне, перед цією зустріччю шахтарів запевнили, що проблеми, які їх наразі турбують будуть   озвучені Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману в ході зустрічі з головою обласної ради Ігорем Палицею.  Це був один із аргументів, який переконав людей припинити страйк під землею.

Нагадаємо, цю копальню будують ще з часів Радянського Союзу. Планувалося, що будівництво завершиться за 82 місяці.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, мітинги, борги, нововолинськ
В тему

Останні матеріали