20 Червня 2018
Новини

В Індонезії чоловіка вбила домовина матері

В Індонезії чоловіка вбила домовина матері

Від смертельного удару загинув індонезієць, коли труна із тілом його матері упала з поховальної вежі.

40-літній житель Індонезії загинув, коли бамбукова драбина рухнула під поховальну башту і його розчавила домовина із небіжчицею. Стався трагічний інцидент ще в п’ятницю, 14 червня, в долині Палінген в Північній Тораджі, острів Сулавасі, під час погребальної церемонії.

Про це пише видання «Метро».

Самен Кондорура загинув від удару домовини, коли родичі, підіймаючись із труною його матері на поховальну вежу, втратили опору під ногами – бамбукова драбина з’їхала.

Гріб упав, коли група чоловіків почала підійматися з ним по драбині до лакіана – дерев’яної вежі, куди небіжчиків поміщають згідно з місцевими погребальними обрядами.

«Коли домовина матері була піднята до лакіана, раптом драбина з’їхала і впала, домовина впала і вдарила по жертві», – розповів комісар поліції курорту Тана Торайя Джуліано Сіраіт.

Загиблий підтримував домовину матері на вершині драбини, коли вона стала сповзати. Відео цієї моторошної сцени стало вірусним і показує, як хитка дерев’яна конструкція ковзає, а чоловіки падають з нею на землю, де на них згори падає домовина.

Чоловіка екстрено госпіталізували, та він помер у лікарні.

Як відзначають у місцевих ЗМІ, етнічні тораяни, до яких належали загиблий та його мати, проводять складні похорони, які можуть тривати декілька діб і передбачають, зокрема, танці, музику і принесення у жертву буйвола.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, індонезія, трагедія, смерть
В тему