12 Червня 2018
Новини

Місячний календар на 12 червня 2018 - один з найсприятливіших днів

Місячний календар на 12 червня 2018 - один з найсприятливіших днів

12 червня 2018 року в 12:00 - 28 місячний день. Один з найбільш сприятливих днів. Енергетика цієї місячної доби дуже гармонійна.

Головне не порушити її гармонійність своєю поведінкою, передає mirkosmosa.ru.

Треба підтримувати у себе піднесений настрій і постаратися, щоб думки і наміри були добрими. Не можна проводити дії, спрямовані навіть на найменше руйнування.

Не можна копати землю, рвати квіти і вбивати комах. День не призначений для бурхливої активності - час споглядання. Не приймати різких рішень. Якщо вам це вдасться, ви в цю місячну добу можете зрозуміти про життя щось абсолютно нове. Може навіть відкритися вищий сенс вашого існування.

У цей період емоційного і фізичного спаду доцільніше займатися налагодженими справами, які не вимагають особливих зусиль. Цей день зможе захистити Вас від несподіванок, неприємностей і навіть допоможе отримати допомогу.

Місяць у знаку Близнюки. Сприятливий період для отримання та обміну інформацією, для коротких поїздок. Швидше за все, він сприятливий для друкарень і газет.

Кращий час для ведення переговорів. Тривалі капіталовкладення, початок затяжних справ, покупку нерухомості і меблів краще відкласти на інший період.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, місячний календар
В тему