9 Червня 2018
Новини

Волинська журналістка втратила шанс на життя через черству диспетчерку «швидкої»

Волинська журналістка втратила шанс на життя через  черству диспетчерку «швидкої»

У суботу, 9 червня, волинські ЗМІ поширили новину про те, що 61-літня волинянка померла з телефоном у руках, намагаючись на межі життя і смерті порозумітися з байдужим диспетчером на станції швидкої допомоги.

Як виявилося, покійна Ольга Холмецька, 61-літня мешканка смт Іваничі, працювала у волинському інтернет-виданні «БУГ» журналістом. Жінка раптово померла  28 травня, коли удома, крім неї, нікого не було: чоловік того фатального дня поїхав до столиці провідати їхнього сина. Коли журналістку знайшли уже неживою рідні, то в руках у неї побачили мобільний телефон. Пише БУГ.

З’ясувалося, що перед смертю пані Ольга телефонувала  до «швидкої». Утім, такої потрібної допомоги не отримала. Замість дати жінці, яка почувала себе украй зле, поради чи направити на виклик бригаду, байдужа диспетчер затіяла з абоненткою непотрібну полеміку, під  час  якої Ольга Богданівна і померла.  

Про це рідні покійної дізналися, коли у відповідь на інформаційний запит отримали стенограму розмови пані Ольги з диспетчеркою швидкої допомоги. Остання  під час виклику не уточнила в жінки, котра перебувала в шоковому стані, її адресу, зате пригрозила, що кине слухавку, якщо «бабуся» не припинить «вичитати».

«Бабусю, ану заспокойтеся! Будете вичитати, то я не пойму, положу трубку і будете вичитати собі», – йдеться у роздруківці розмови з диспетчером.

Попередньо, офіційна причина смерті жінки – гостра коронарна недостатність і раптова серцева смерть. Удівець Микола Холмецький заявить до прокуратури, щоб з’ясувати, чи мала Ольга шанс вижити, якби на тому кінці дроту зреагували адекватно – надали допомогу замість вести довгу розмову, що коштувала людині життя.

Завідувач оперативної диспетчерської Волинського обласного центру медичної допомоги Андрій Абрамов у коментарі колегам Ольги Холмецької повідомив, що працівницю, яка приймала дзвінок, після перевірки звільнили. Тепер керівництво «швидкої» інформує, що їхня співробітниця пішла за власним бажанням.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, смерть
В тему