5 Червня 2018
Новини

Депутат Євген Ткачук склав повноваження голови земельної комісії Луцької міської ради

Депутат Євген Ткачук склав повноваження голови земельної комісії Луцької міської ради

На 42-й сесії Луцької міської ради стало відомо, що депутат Євген Ткачук складає повноваження голови земельної комісії Луцької міської ради.

Відтепер очолювати земельну комісію буде депутат Луцької міської ради Олександр Козлюк, який раніше очолював комісію з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

– Зараз, на жаль, деякі гниди лізуть у мою родину, намагаються мене дискредитувати, – зазначив Євген Ткачук. – За моє відкликання вони навіть готові витратити мільйон.  Я залишаюся працювати у цій комісії. А в тих непорядних людей і непорядних журналістів, які в мене на підприємстві розповідають одне, а потім показують протилежне – це на їхній совісті. Я самодостатня людина і буду працювати на користь міста. У нас у міській раді один депутат не входить у жодну комісію – це грубе порушення, за яким дійсно є право відкликати депутата.

– Вас ображають, чому ви мовчите? – гнівно запитав Микола Дендіберін.

– Я думаю, всі добре знають депутата, який сказав, що потратить мільйон на моє відкликання, – зазначив Євген Ткачук. – Ви уявляєте, як хочеться їм цієї влади, що готові мільйони тратити не на добро, а на боротьбу за владу.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, сесія, луцька міська рада, євген ткачук
В тему