31 Травня 2018
Новини

Велика боротьба за життя маленького Богданчика

Велика боротьба за життя маленького Богданчика

Вже більше двох років тому молодих батьків трьох діток Віталія та Марію Кілішків з Нових Підцаревич спіткала страшна біда – їхньому старшому, тоді ще чотирирічному, синочкові поставили діагноз нейробластома правого наднирника.

Про це йдеться на сторінці Юлії Музики у facebook.

«Хлопчик пережив дві надскладні операції: після видалення наднирника довелося оперувати дитину ще раз, бо через чотири дні у нього в заочеревному просторі утворились згустки крові. Тоді ж рідні дізналися ще про одну Богданчикову страшну хворобу – гемофілію А тяжкого ступеня. Дитина пройшла курс лікування раку і, здавалося, все вже було позаду. Та планове обстеження вкінці минулого року виявило рецидив. В січні Богданчика знову госпіталізували у дитяче відділення Національно інституту раку. Провели оперативне втручання та 5 блоків хіміотерапії.

Оскільки у хлопчика стався рецидив, йому вкрай необхідно пройти MIBG-сканування. Без нього не можна бути впевненим, чи впливає хіміотерапія на пухлину.

На жаль, в Україні таке обстеження не проводиться через відсутність необхідного ізотопу. Італійська клініка в Бергамо готова провести таке дослідження. Богданчик з мамою мав вирушити туди ще в травні, та поїздку було відкладено на вересень через погані аналізи. А 24 травня на комп'ютерній томографії у дитини в легенях щось «засвітилось». Лікарі вирішують, що робити далі. Хлопчика госпіталізували, знову погіршились аналізи», - йдеться у повідомленні.

Мама Богданчика, Марія Іванівна, родом із Троянівки. Працювала класоводом у ЗОШ І ст. с. Нові Підцаревичі, а нині перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Тато, Віталій Борисович, – будівельник. Батьки висловлюють щиру вдячність усім, хто фінансово чи молитовно підтримує їхнього синочка.

Велика боротьба за життя маленького Богданчика триває і кожен з нас може йому в цьому допомогти.

Рахунок в Приватбанку: 4149499102843511.
Отримувач: Кілішок Марія Іванівна (мама),
Контактний тел. – 0968540789.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, допомога, благодійність, діти
В тему