31 Травня 2018
Новини

Хто в Україні має платити за розбиті авто на поганих дорогах

Хто в Україні має платити за розбиті авто на поганих дорогах

Збиток завданий транспортному засобу через неналежний стан доріг повинна відшкодувати структура, на балансі якої знаходиться розбита дорога.

Таке рішення було прийнято в ході розгляду справи в якому власник Renault Lodgy вимагав компенсацію 38,4 тис. грн. від Переяслав-Хмельницької міської ради. Пише auto.24tv.

Як зазначає видання, ДТП через незадовільний стан доріг в Україні не рідкість. У таких аваріях страждає не тільки техніка, а й люди. Зазвичай всі витрати після цього несуть самі люди або страхові компанії, якщо авто застраховане. Втім, водії вже вигравали подібні позови. Найчастіше після цього дуже складно дочекатися компенсації, але найнастирливіші власники все ж «вибивають» гроші приблизно протягом року.

«Причини можуть бути дуже різні. Наприклад, Держказначейство може гальмувати платежі на той чи інший регіон. Або в бюджеті міста або області може не бути відповідної статті витрат - на судові виплати (і, до речі, з цієї причини відшкодування гальмується найчастіше). Гроші у міста можуть бути, але якщо статтю витрат не затвердили, то місцеві керівники не можуть дозволити виплату, оскільки за фактом допустять нецільове використання коштів. Фактично це посадовий злочин, за яке чиновника при першій нагоді покарає прокуратура або контрольно-ревізійне управління. Це всі розуміють, і не хочуть підставлятися зайвий раз», - розповів керуючий партнер ЮФ “Можаєв і партнери” Михайло Можаєв.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, дороги, виплати, компенсація, гроші
В тему