11 Травня 2018
Новини

11 травня 2018 року: що приготував гороскоп сьогодні для всіх знаків зодіаку?

11 травня 2018 року: що приготував гороскоп сьогодні для всіх знаків зодіаку?

Зважаючи, що сьогодні – п’ятниця, можна розслабитися та приготуватися до вихідних днів. Зателефонуйте друзям чи родичам та домовтеся про зустріч.

Овен

Сьогодні в Овнів цілий день у душі сяятиме сонечко, що не залишиться непоміченим для оточення, якому ви підніматимете настрій своєю присутністю. Овнам цілий день доведеться займатися самоконтролем, щоб луснути від щастя.

Телець

Сьогодні вам здасться, що ви зіткнулися з реальною проблемою, але подивіться на неї з іншого боку – і зрозумієте, наскільки вона комічна. У цей день вас можуть очікувати серйозні грошові витрати, нові покупки, проте гороскоп радить вам особливо не витрачатися.

Близнюки

Сьогодні до Близнюків прислухатимуться всі – і домашні, і колеги, і друзі. В ваших руках усе горітиме, головне не «спалити» зайвого.

Рак

Сьогодні Раки зможуть винести правильний урок із ситуації, що склалася. Можливо, нарешті вирішать зробити те, про що думають останнім часом.

Лев

Сьогодні вам по зубах будь-який недоброзичливець, тільки зуби потрібно показати йому не в оскалі, а в щирій усмішці, і він не встоїть. Сьогодні Левам бажано проявити свої найтепліші почуття щодо коханих, і згадати, що любов – це не тільки слова, а вчинки.

Діва

Бездумне рішення призведе до бездумного вчинку, який у свою чергу подарує безмежну радість. На сьогодні у Дів може бути запланована відверта розмова «по душах», яка виявиться швидше важкою, ніж безтурботною.

Терези

Якщо ви опинитеся в такому місці, де прийнято загадувати бажання, наприклад, кидаючи монетку в фонтан, обов’язково зробіть це! Що більше ви займаєтеся чужими справами, то вищі шанси досягти успіху у вирішенні власних проблем.

Скорпіон

Сьогодні всі навколо ніби наїлися смішинок, і ви теж заразитеся сміхом. Найбільш імовірно, вас потягне в кафе або ресторан – у будь-яке нове місце, де ви хотіли побувати, але раніше не були.

Стрілець

Можливий несподіваний виграш. Сьогодні не питайте у Всесвіту «Чому?», запитайте – «Для чого?».

Козеріг

Сьогодні Козероги будуть раді будь-якій погоді, тому що доля піднесе їм сюрприз, коли вони опиняться на вулиці. Пора покінчити з незакінченими справами, стимулюючи себе фразою «зараз або ніколи».

Водолій

Спонтанна і безглузда, але озвучена вголос ідея Водоліїв знайде підтримку зі сторони оточення. Не варто сумувати, навіть якщо щось не влаштовує сьогодні: цей день швидко мине.

Риби

Відмінний день, щоб придбати домашнього вихованця, який проживе поряд з вами багато років. Сьогодні робота настільки поглине Риб, що вони забудуть про все інше.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, гороскоп на день
В тему