11 Травня 2018
Новини

Козловський заявив, що в Москву поїхав заради українців

Козловський заявив, що в Москву поїхав заради українців

9 травня скандально відомий українець Віталій Козловський виступив у Москві. Така дії артиста неабияк обурили і здивували публіку.

За його словами, за останні 4 роки він не виступав у Росії, оскільки вважав це неприпустимим. Проте приїхати його у Москву 9 травня підштовхнуло запрошення від українців, які живуть у Росії. Довго роздумуючи, співак погодився.

Про це він написав у Facebook.

«…Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути та з іншої нагоди цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві – вони разом пройшли страшну війну, перемогли у ній, заплативши дуже дорогу ціну. Вони йшли до кінця, не ділили себе на нації, це їх пам`ять. І вони заслуговують на те, щоб прожити свої останні роки гідно, відчуваючи нашу вдячність.

І коли під час концерту отримав записку «Украина, мы тебя любим! Пусть всегда будет мир!» - Я зрозумів, що зробив все правильно. 

Я чесний перед своєю Батьківщиною-Україною. Я неодноразово виступав в зоні АТО і підтримуватиму свою країну в усьому і завжди. Я пишаюся званням Заслуженого Артиста України і принциповою умовою мого виступу в Москві було – щоб саме так мене оголосили.

Щоб я мав можливість спілкуватися зі сцени саме як Український артист і просувати українську ідею і нашу правду простим людям. 

Це моя особиста думка, яку я нікому не нав’язую. Якою б не була суспільна реакція, це не змінить того факту, що я завжди був патріотом своєї країни і залишаюся ним. А цькування я не боюсь».

Однак публіка мало повірила як у світлі наміри Віталія, так і в записку, яку йому нібито передали. Пост Козловського у Facebook закидали такими коментарями як:

«Дешевий підзабутий поц. Перебирайся потроху в Мордор. Тут тобі не місце».

«Ганьба Віталькі! Вважай що ти власними руками поставив хрест на своїй пісенній кар’єрі».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, шоу-бізнес, віталій козловський, росія, концерти
В тему

Останні матеріали