10 Травня 2018
Новини

У Луцьку спростили життя тим, хто дбає про свою пенсію

У Луцьку спростили життя тим, хто дбає про свою пенсію

Відтепер, а саме з 10 травня, послуги Пенсійного фонду України можна отримати і у Центрі надання адміністративних послуг у Луцьку.

Саме сьогодні відбулася презентація роботи адміністраторів, що надаватимуть послуги Пенсійного фонду. На події були присутні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, начальник Головного управління Пенсійного фонду Петро Філіпчук і директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як.

Співпраця була налагоджена між департаментом ЦНАП міста Луцька та Луцьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Волинської області.

Лариса Карп’як повідомила, що відвідувачі можуть розраховувати на допомогу трьох адміністраторів Пенсійного фонду. Вони працюватимуть 50 годин на тиждень.

Зокрема, консультувати громадян з пенсійних питань буде Мельник Тетяна Леонтіївна. Жінка зазначила, що на новому місці їй працюється легко. До слова, вже 10 травня до Тетяни Леонтіївни прийшов перший відвідувач.

«В ЦНАПі зосереджено цілий комплекс послуг, які спрощують вирішення питань громадян. Це ще один крок влади назустріч людям. За мінімально короткий час можна вирішити різнопрофільні проблеми», – сказав Григорій Пустовіт.

Угода передбачає такі послуги:

  • Надання консультацій щодо пенсійного законодавства.
  • Прийом документів на видачу оригіналу трудової книжки та довідок: про розмір пенсії, про перебування на обліку.
  • За формами ОК5, ОК2, ОК7 згідно з індивідуальними відомостями про застраховану особу.
  • Допомогу в заповненні та прийманні анкети на виготовлення пенсійного посвідчення.
  • Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.
  • Прийом заяв про надання допомоги щодо отримання документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.
  • Прийом документів щодо переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, виплати пенсії за довіреністю, зміни способу виплати пенсії, поновлення виплати пенсії, встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною, виплати недоотриманої пенсії померлого пенсіонера.

Також буде можливість узгодити дату та час прийому керівником управління.

Тут не лише нададуть консультацію, але і переконають у тому, що працювати потрібно легально. Адже Центр надання адміністративних послуг – не стала структура, яка зупинилась у розвитку. Вона постійно нарощує кількість послуг, і це все робиться заради того, щоб у громадян було якомога менше проблем, і ті можливо було вирішити за короткий період. У сервісному центрі надаватимуть консультації щодо нарахування стажу як громадянам, що невдовзі мають виходити на заслужений відпочинок, так і особам, яким ще далеко до пенсії.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцьк, пенсіонери, цнап
В тему

Останні матеріали