У Луцьку маршрутка збила дівчину, яка переходила дорогу в невстановленому місці. Про це Інформаційному агентству «ВолиньPost» повідомили очевидці аварії.
ДТП сталася сьогодні вранці, 5 травня, близько 9:30, навпроти автостанції №1 на вулиці Конякіна. Дівчина втрапила під колеса маршрутки Луцьк-Городище.
На місце події прибула «швидка» та поліція.
Потерпілу 1996 року народження доставили у міську клінічну лікарню в стані середньої важкості. За попередньою інформацією, у неї – струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині з магазину «Аврора» викрали термінал
16 Червня 2026
Підтвердилася загибель воїна з Волині Василя Душенка
16 Червня 2026
У центрі Луцька розширюють стенд безвісти зниклих
16 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
Волинянка видурила у пенсіонерки понад 10 тисяч доларів
16 Червня 2026
З липня в Україні зміниться розмір пенсій
16 Червня 2026
На війні загинули троє захисників з Луцької громади
16 Червня 2026
Реклама







