4 Травня 2018
Новини

Герої популярного серіалу тепер говоритимуть українською

Герої популярного серіалу тепер говоритимуть українською

Телеканал СТБ працює над п’ятим сезоном серіалу «Коли ми вдома». Прем’єра комедійного ситкому відбудеться восени 2018 року.

Про це йдеться в релізі каналу.

Однак у цьому повідомленні прихильників серіалу зацікавила не стільки новина про те, що серіал продовжують, як те, що всі герої заговорять українською мовою. Така інформація викликала однозначні коментарі глядачів. Одні в захваті від нововведення, тоді як інші пишуть, що звикли до російської мови героїв.

Дмитро Кицай, креативний продюсер серіалу прокоментував ці зміни так:  «При перекладі сценарію ми надихались серіалом «Альф». Нам здається, українська в ньому – найбільш вдала для комедії: приємна, мелодична, дуже смішна. Але ми намагаємось знайти свою особливість, щоб вже знайомі глядачам герої набули нових фарб, які дозволять полюбити їх ще більше».

Головні герої нового сезону залишаються незмінними з першого сезону: Станіслав Боклан, Тетяна Шеліга, Кирило Бін, Катерина Кістень, Костянтин Войтенко, Альона Алимова, Андрій Пономаренко, Тетяна Зіновенко, Ірина Андрєєва, Катерина Колесник, Олексій Тритенко.

«Минулого року ми стали серіалом, і життя героїв сильно змінилось. Тому в цьому сезоні кожну сім’ю чекає ще більше пригод та несподіваних поворотів. Наша улюблена українська сім’я нарешті здобула внучку і доньку Богданку. І це, звичайно, поверне нас до конфлікту Оксани (Ірина Андрєєва) та Наталії Богданівни (Тетяна Зіновенко), оскільки вони представляють дві кардинально різні школи виховання», – розказав Дмитро Кіцай та додав, що у новому сезоні буде більше комео українських зірок.

Нагадаємо, комедійний серіал про відносини п’яти українських сімей з’явилася в ефірі СТБ в 2014-ому році. У 2015 році стало відомо, що «Коли ми вдома» стане повноцінним ситкомом, а не скетчкомом.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, шоу-бізнес, серіали, стб, українська мова
В тему

Останні матеріали