Капітан мадридського «Реала» Серхіо Рамос після виходу в фінал Ліги чемпіонів підійшов до вболівальників і оголосив свій клуб королем Європи.
Відеозапис опублікований у Twitter-акаунті іспанської команди.
1 травня «Реал» на своєму полі зіграв внічию з мюнхенською «Баварією» в півфінальному матчі турніру – 2:2. Першу зустріч іспанці виграли з рахунком 2:1.
Читайте також: Мессі проти переходу Неймара в «Реал»
Після фінального свистка Рамос підійшов до фанатської трибуни, взяв мікрофон і виконав дві кричалки, в одній були слова: «Ми – королі Європи».
«Реал» вийшов у фінал Ліги чемпіонів у третій раз поспіль. У попередніх двох сезонах клуб вигравав турнір.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Фіктивне працевлаштуваня чоловіків: на Волині директор учбового центру отримав підозру
25 Червня 2026
Випускник з Волині склав НМТ на 797 балів із 800 можливих
23 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Реклама







