28 Квітня 2018
Новини

Ретро-потяг від Укрзалізниці курсуватиме на травневі свята

Ретро-потяг від Укрзалізниці курсуватиме на травневі свята

На травневі свята у Києві курсуватиме святковий ретро-потяг, яким зможуть проїхатись кияни та гості столиці.

Про це пише прес-служба Укрзалізниці.

Зазначається, що потяг вирушатиме з першої колії станції Київ-Пасажирський 1 та 9 травня о 13:45. Подорож триватиме дві з половиною години.

"Пасажири зможуть помилуватися краєвидами столиці та Дніпром, побачити вантажні й пасажирські станції, локомотивні депо, історичну пам’ятку – будівлю депо Київ-Московський, яке свого часу було основним для вантажних паровозів",– йдеться у повідомленні.

Вартість квитка у вагоні першого класу становить 84 гривні для дорослих і 32 гривні для дітей, у вагоні другого класу – 48 гривень для дорослих і 23 гривень для дітей. Крім того, ці квитки дозволяють безкоштовно відвідати музей залізничного транспорту, розташований на станції Київ-Пасажирський, додає прес-служба.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, потяги, укрзалізниця
В тему

Останні матеріали