23 Квітня 2018
Новини

23 квітня: кого привітати з днем ангела

23 квітня: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини Максим та Олександр.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

МАКСИМ

Ім’я Максим має латинське походження і в перекладі означає «найбільший». Характер Максима сильно залежить від того, на чому акцентували увагу його батьки при вихованні. Так, Максиму притаманні і гордість, і честолюбство.

У дитинстві він спокійний, захоплюється книгами і марками, любить відвідувати дитячі спектаклі. За шкільні роки хлопчик набирає великий багаж різноманітних знань. Енергійності Максима можна тільки позаздрити. Однак гордість штовхає цього чоловіка на вчинки, що викликають опір оточення. Зламавшись, чоловік із цим іменем втратить упевненість у собі, досить імовірно, що впаде в депресію. Для Максима дуже важливо бути помірним у всьому. Часто на життєвому шляху Максима з’являються сильні покровителі, які допомагають йому уникнути сумної долі. Однак при цьому він повністю втрачає самостійність. Пік успіху для Максима припадає на першу половину його життя. Як правило, Максима тягне на інтелектуальні заняття, особливо привабливі для нього елітні кола.

Подорослішавши, Максиму слід змінити свій рід занять і життєві орієнтири, але часто він забуває це зробити і виглядає смішно і безглуздо, намагаючись молодитися. Не всі Максими в змозі подолати своє самолюбство і гордість. Ті з них, хто зміг це зробити, стають неординарними і видатними особистостями. Максим володіє чималими інтелектуальними здібностями і купою енергії. Врівноважений і солідний чоловік, який переріс юнацький максималізм, представиться як Максим, а якщо гордість і завищена самооцінка досі керують цією людиною, то він, найімовірніше, назве себе Максом. За вдачею Максим швидше екстраверт. Він не позбавлений дипломатичності, здатний добре розуміти інших. Максим легко переконає вас у чому завгодно, особливо якщо йтиметься про любов і почуття. Чоловік із цим ім’ям успішно маніпулює людьми, в чому йому допомагають властиві йому уява й інтуїція.

В глибині душі Максим упевнений, що саме він – господар життя. Він доброзичливий до людей, без роздумів прийде на підмогу. Досягти великих висот Максиму допоможе тільки захоплення професією. Найчастіше чоловік із цим іменем стає журналістом або фотохудожником. На протилежну стать Максим починає звертати увагу дуже рано. Свою супутницю він завжди буде підкорювати своїм терпінням і спокоєм у ті хвилини, коли від емоційного вибуху, здавалося б, не втриматися. Однак власною думкою нехтувати цей чоловік не дозволить. Максим може часто закохуватися, але на зраду не піде. Він вірний сім’ї і дітям. Часто поруч із Максимом опиняється владна жінка, яка допомагає йому втриматись осторонь від поганого.

ОЛЕКСАНДР

Ім’я Олександр у перекладі з грецької мови означає «захисник», «той, хто оберігає». Жіноча форма імені – Олександра. Поряд із християнськими календарями, ім’я включено і в звід єврейських імен як данина шляхетності і милосердю Олександра Македонського, проявленим при завоюванні ним Святої Землі. Ім’я Олександр поширене в усіх країнах Європи. Багато власників цього красивого імені проживає по всьому світу, включаючи Північну і Південну Америки, Австралії, Азії та Африки. Найчастіше в іноземному звучанні ім’я буде вимовлятися як Алекзандер або ж Александер, в Іспанії хлопчика назвуть Алехандро, в Італії – Алессандро, в Греції – Александрос, в Румунії – Олександру, в Білорусі – Аляксандр, в Ірландії – Аластар, в Шотландії – Аластер. 

Олександр завжди вражає своєю величчю. Природа обдарувала його чудовими якостями. Сміливість, наполегливість, впевненість і, на додачу до цього, ще й владність. Олександру просто на роду написано управляти і вести за собою людей. Олександри здатні досягати практично будь-яких цілей. Багато власників цього імені стає відмінними керівниками, які вміло координують роботу своїх підлеглих і завжди віддають особливу перевагу обдарованим співробітникам. Олександри зазвичай справедливі і чесні, але якщо це завадить утіленню цілей, то він здатний піти на хитрість і все подасть таким чином, що нізащо не підкопаєшся. Олександр має відмінну інтуїцію і неабиякий розум. Якщо відповідь на питання не лежить на поверхні, він перечитає купу книжок, опитає всіх, хто може хоч щось знати на тему, що його зацікавила, проте знайде те, що шукає. Він готовий довго і вперто йти до своєї мети.

Олександри дуже незалежні і не терплять вторгнення в особистий простір. У них сильно розвинене почуття обов’язку перед своєю сім’єю. Він цінує братів і сестер, любить і поважає батьків, але ним управляти не так-то просто: грошей у борг він дасть, лише зрозумівши, що іншого виходу у вас просто не було. Навіть для своєї родини не робить винятків. Дружину вибирає таку, щоб вона завжди була поруч із ним і підтримувала його мету в житті. Похвали від нього можна домогтися лише в тому разі, якщо, на його думку, ви заслужили її. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали