20 Квітня 2018
Новини

Діти закрили маму на балконі

Діти закрили маму на балконі

20 квітня у Київському районі Одеси співробітники поліції визволяли жінку, яку власні діти (їм півтора і три роки) закрили на балконі сьомого поверху.

Жінка не зуміла вийти самостійно і покликала на допомогу сусідку. Та звернулася до відомства. Як повідомили в прес-службі обласного управління патрульної поліції, на місце події викликали експерта з відмикання дверей, який і звільнив налякану маму.

До слова, схожий курйозний інцидент стався 17 квітня в Кіровському районі Новосибірська, РФ. 35-річна молода мама вийшла на хвилинку на балкон розвісити білизну, а маленький синочок повернув у цей момент дверну ручку балкона. Позначка на термометрі тоді трималася на +2, тому жінка дуже скоро почала замерзати. На щастя, на суміжний балкон вийшла сусідка, яка і викликала рятувальників.

Надзвичайники прибули за вказаною адресою вже через 13 хвилин. Від сусідів з розташованого поверхом вище балкона за допомогою альпіністського спорядження один рятувальник спустився до жінки і відчинив пластикові двері.

Дитина в цей момент безтурботно спала, повідомляє Vn.Ru.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему