18 Квітня 2018
Новини

Матір двох дітей загинула після того, як її наполовину висмоктало з вікна літака

Матір двох дітей загинула після того, як її наполовину висмоктало з вікна літака

Пасажирку літака під час польоту повітряною воронкою наполовину витягло із розбитого ілюмінатора, внаслідок чого 43-літня жінка отримала несумісні з життям травми. Сталося це напередодні, у понеділок 17 квітня. Про це пише британське видання «Метро».

Трагедія сталася в повітряному просторі Сполучених Штатів.

Жінку частково всмоктало у вікно повітряного судна, коли один з двигунів вибухнув незадовго після злету. Уламки двигуна розбили один із ілюмінаторів, внаслідок чого пасажирку зі страшною силою затягло в отвір по талію. Інші пасажири спільними силами витягли її з ілюмінатора. У зв’язку із надзвичайною подією, пілот лайнера із 149 людьми на борту здійснив екстрену посадку на летовищі Філадельфії. Постраждала ще була жива, та унаслідок отриманих пошкоджень померла у лікарні, куди її доставили з аеропорту. Окрім загиблої, ще семеро осіб одержали легкі поранення.

Жертву ідентифікували. Це виконавчий директор Дженніфер Ріорден, котра працювала у британській банківській компанії Wells Fargo, а мешкала в американській Альбукерці, штат Нью-Мексико. У жінки залишилися двоє дітей. Пані Ріорден того фатального понеділка летіла додому із відрядження в Нью-Йорку.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему

Останні матеріали