10 Квітня 2018
Новини

Кандидатам у Національну поліцію даватимуть другий шанс

Кандидатам у Національну поліцію даватимуть другий шанс

Охочим вступити до лав Національної поліції у разі нескладання нормативів дадуть змогу повторно пройти іспити через кілька місяців. Про це повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв.

Він розповів, що переважно кандидатів обирають у результаті складання нормативів. Тож, якщо претендент на посаду не вкладається в норматив на кілька секунд, йому дадуть час, аби удосконалити свої навички.

Сергій Князєв підкреслив, що така практика працює за кордоном, тому й Україні не завадило би змінити підхід.

Голова Нацполіції зауважив, що зараз в Академії патрульної поліції навчаються 185 курсантів, зокрема з Луганської, Львівської, Волинської, Полтавської, Одеської, Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Херсонської та Черкаської областей.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему