10 Квітня 2018
Новини

Голлівудський красунчик вшосте стане батьком

Голлівудський красунчик вшосте стане батьком

За повідомленнями закордонних ЗМІ, 30-річна кохана Джуда Лоу – Філіпа Коан, – вагітна. Про це стало відомо репортерові видання Life and Style. Хоча в даний час у Філіпи токсикоз і почувається вона погано, і Філіпа, і 45-річний Джуд абсолютно щасливі. Згідно з наявною інформацією, Коан повинна народити в кінці вересня.

Філіпа і Джуд почали зустрічатися близько трьох років тому. Вперше про їхній роман заговорили ще в березні 2015-го, коли папараці вдалося зняти їх разом. Втім, Джуд і не намагався приховувати свої стосунки. Навпаки, він дуже пишався тим, яка у нього красива та розумна подруга (Філіпа – доктор психологічних наук). З тих пір, як вони почали зустрічатися, закохані часто подорожували разом. Вони побували разом і в Римі, і в Парижі.

За ці роки Філіпа побудувала добрі стосунки з його дітьми, а сам Лоу зрозумів, що саме цю жінку хоче бачити біля себе до смерті.

Нагадаємо: у Лоу вже є майже ціла дитяча «хокейна команда»: за своє життя він встиг стати батьком п'ятьох дітей. Троє – Рафферті, Айріс і Руді народилися у нього у шлюбі з його екс-дружиною – Сейді Фрост. Доньку Софію народила йому подруга Саманта Берк. І ще однією донькою – Адою – ощасливила його інша кохана Кетрін Хардінг. Причому, Джуд чесно виплачує аліменти на всіх своїх дітей.

До слова, 15 листопада відбудеться прем’єра фільму «Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда», в якому Джуд Лоу зіграв Альбуса Дамблдора. Відтак, через запланований широкомасштабний тур, Лоу не зможе приділяти багато часу своїй коханий та новонародженій дитині.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему

Останні матеріали