5 Квітня 2018
Новини

5 квітня: кого привітати з днем ангела

5 квітня: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини жінки з іменем Лідія.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

ЛІДІЯ

Ім’я Лідія утворено від назви області в малій Азії (Персії) і означає «дівчина з Лідії». З італійської мови ім’я перекладається як «музична». Зменшувально-пестливі звертання Ліка і Ліна також є самостійними іменами. Незалежність, правдивість і рішучість притаманні жінці на ім’я Лідія. Довго пам’ятає образи, не переносить непорядності, заздрісна і мстива. При цьому Лідія володіє розвиненою уявою і інтуїцією, вона милосердна, добра, терпима і чуйна. Лідія завжди посміхається, завжди готова прийти на допомогу, але її запальність і неврівноваженість часто просто вражають оточуючих. Лідія на все дивиться суб’єктивно, зі своєї точки зору, вона дуже самовпевнена. При цьому цікава, доброзичлива. У цієї жінки хороше почуття гумору, тверда воля і чоловічий склад розуму.

Лідія з ранніх років знає, що для успіху в професійній діяльності вона повинна отримати гарну освіту. Завдяки своїй інтуїції, аналітичному складу розуму, іронічності і відмінній пам’яті Ліда здатна вирішити будь-яку проблему. Незважаючи на свою постійну зайнятість, Лідія ніколи не відмовить у допомозі. Лідія знайде себе в сфері обслуговування, в медицині, в адміністративній діяльності. Лідія дуже працездатна і відповідальна, вона вважає за краще професію, пов’язану зі спілкуванням. Проте, робота для Лідії скоріше необхідність, ніж мета життя. Професійна діяльність у Ліди займає друге місце, перше ж цілком і повністю віддано сім’ї. Якщо у Лідії з’явиться можливість не працювати, вона із задоволенням нею скористається. Сім’я для Ліди – найважливіше в житті. Її будинок буде справжнім сімейним гніздечком, де завжди буде панувати порядок і комфорт. Вона дуже економна господиня, іноді буває скупувата. Лідія намагається, щоб її будинок був не гіршим, а може і кращим за інших. Лідія охайна, це прекрасна господиня і турботлива мати. Чоловік Лідії, як правило, її дуже цінує. При виборі супутника життя Лідія часто прислухається до порад близьких і друзів, їй не властиво ідеалізувати коханого. Проте, Лідія буває нещаслива в особистому житті через власні комплекси і зайву консервативність. Якщо сімейні стосунки не складаються, Лідія віддасть своє життя заради дітей. Лідія дуже енергійна жінка, проте, вона любить витрачати свою енергію на дрібниці, роблччи зауваження домашнім за кожну дрібницю.

Спілкування з оточуючими Лідія будує на основі доброзичливості і взаємодопомоги. У спілкуванні для Ліди не існує чинів і посад, в розмові вона може прямо сказати те, що думає, але без злого умислу. Енергійність Лідії часто розходиться по дрібницях – на розмови і нескінченну суєту через дрібниці. Ліда просто обожнює захоплюючі історії, тому це улюблена тема для розмови. І друзі, і колеги цінують Лідію за її чуйність і готовність допомогти, а також за відмінне почуття гумору і усміхненість.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали