4 Квітня 2018
Новини

Лучан кличуть на презентацію «Дім Терези»

Лучан кличуть на презентацію «Дім Терези»

Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на презентацію роману Ольги Деркачової «Дім Терези», що відбудеться 4 квітня за участю авторки. Роман Ольги Деркачової про втрати і цілющий час...

Ольга Деркачова – письменниця, докторка філологічних наук, професорка. Живе в Івано-Франківську. Лауреатка конкурсу «Коронація слова» за найкращий твір про кохання.

Нова книжка «Дім Терези» – це емоційний роман на межі жанрів жіночої та психологічної прози, де читач не лише впізнає себе-теперішнього, а й зможе повірити у себе-майбутнього.

Якщо коротко, то в романі йдеться про час, який лікує все.

«Коли нестерпний біль від смерті коханого врешті відступає, Тереза вирішує розпрощатися з минулим назавжди. Але тоді ж отримує несподіваний подарунок звідти – ключі від дому з яблуневим садом. Тереза наповнює той дім людьми, такими ж загубленими, як і вона сама. Тут кожен має право на мовчання й час, який зцілює.

День за днем новий дім змінює життя Терези. Незнайомці стають вірними друзями. Потреба допомагати іншим перетворюється на роботу. А за дверима дому її вже чекає нове кохання. Треба тільки відпустити привидів минулого й змогти пробачити собі», - розповіли організатори.

Довідково:

У видавництві «Discursus» вийшли романи Ольги Деркачової «Коли прокинешся» та «Крамниця щастя».

Початок презентації  о 18.30. Книгарні «Є», м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 30. Вхід вільний.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали