4 Квітня 2018
Новини

Київський підприємець намагався вивезти 42 тонни недобросовісного експорту

Київський підприємець намагався вивезти 42 тонни недобросовісного експорту

Вантаж з товаром «фурнітура до дверей в асортименті» вагою понад 42 тони загальною фактурною вартістю понад 100 тис дол. США волинські митники тимчасово, до рішення суду, вилучили.

Як поінформували у Волинській митниці ДФС, причиною вилучення та складання протоколу про порушення митних правил став аналіз товаросупровідних документів, оформлених Київською митницею ДФС. Зокрема, у них зазначалося, що зовнішньоекономічна операція експорту здійснюється на виконання контракту консигнації (реалізації товару) між українською та кіпрською компаніями.

Проте на офіційному сайті державного реєстратора компаній, підприємств та фірм на території Кіпру будь – якої інформації про контрагента з такою назвою, печаткою, реквізитами чи адресою не було виявлено. Сумніви волинських митників підтвердили у секторі Інтерполу Головного управління національної поліції у Волинській області: у Республіці Кіпр названої у контракті компанії не зареєстровано.

Читайте також: Через «Ягодин» незаконно ввезли понад 130 «євроблях»

Відтак, директора київського підприємства у судовому порядку притягнуть до адміністративної відповідальності за дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Згідно зі ст.. 483 Митного Кодексу України це тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

Крім того, візуальний відтиск печатки неіснуючого кіпрського підприємства надісланий в правоохоронні органи для його вивчення щодо інших можливих правопорушень у сфері зовнішньоекономічної діяльності київського ТзОВ.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему