23 Березня 2018
Новини

США дасть Україні більше 600 мільйонів доларів

США дасть Україні  більше 600 мільйонів доларів

Обсяг виділених коштів на 2018 рік значно перевищує минулорічний кошторис.

Палата представників Конгресу США схвалила Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік, розміром 620,700 мільйонів доларів.

Про це повідомляється на сторінці посольства України в США у Facebook. Пише Українська правда.

«Згідно із законопроектом Пентагону виділяється 200 млн. дол. для надання військово-технічної допомоги Україні, що на 50 млн. дол. більше за асигнування 2017 року», - йдеться у повідомленні.

Як зазначає видання, ці кошти спрямують на фінансування проектів американської підтримки ЗСУ. Серед них - підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, летальної зброї оборонного характеру, іншого оснащення і послуг військового призначення, логістичне забезпечення та розвідувальна підтримка збройних та безпекових сил України.

Крім того, Державний департамент та причетні до нього агентства виділять Києву 420,700 мільйонів доларів. Це на 10 мільйонів доларів більше за минулорічні видатки США.

«Збільшене фінансування спрямоване на посилення безпекової підтримки України за програмою "Міжнародне військове фінансування», - пояснюють у посольстві.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему