19 Березня 2018
Новини

Кількість хворих на грип волинян зменшується

Кількість хворих на грип волинян зменшується

Епідемічний поріг у Волинській області нижчий від розрахункового на 4,3%.

Зберігається тенденція до зниження рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області. Кількість хворих зменшилась на понад 500 осіб, що на 6% менше ніж попереднього тижня.

Оперативна інформація про стан епідемічної ситуації з грипу та ГРВІ в області оприлюднена на сайті обласного лабораторного центру.

Із числа хворих діти до 17 років становили понад 61%. Кількість госпіталізованих з ускладненнями ГРВІ зменшилась на 5% і за останній тиждень становила понад 260 осіб, з них 57% – діти.

Проте на окремих адміністративних територіях області ще зареєстровано перевищення епідемічного порогу. Це Старовижівський, Турійський та Володимир-Волинський райони.

Нагадуємо, Чому від грипу в Україні почали вмирати діти

У порівнянні з минулим тижнем, на 11% знизилася захворюваність серед дітей віком від 5 до 17 років. Однак ще 10 навчальних закладів залишаються закритими, зокрема 9 шкіл  та 1 дитсадок.

За даними вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру,  віруси грипу за останній тиждень від хворих із грипоподібними захворюваннями не виділялись.

Довідково:

З початку епідемічного сезону вже перехворіло понад  143 тисячі  волинян (14%), що перебуває на рівні минулого року.

З початку епідемічного сезону проти грипу на Волині вакциновано близько 2900 осіб (або 87% від обсягу), в т. ч. 1274 дитини до 17 років.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему