19 Березня 2018
Новини

Європейські країни засудили «вибори» на території Криму

Європейські країни засудили «вибори» на території Криму

Наразі дві країни – Німеччина і Франція – не визнають вибори президента Російської Федерації в Криму та висловлюють підтримку територіальній цілісності України.

«Через 4 роки після незаконної анексії Автономної Республіки Крим, а також Севастополя, Франція найрішучішим чином підтверджує свою прихильність повному відновленню суверенітету і територіальної цілісності України в рамках визнаних міжнародною спільнотою кордонів», – йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Франції. Пише Українська правда.

«Франція стурбована мілітаризацією півострова і погіршенням становища в сфері прав людини, особливо кримських татар… Вона засуджує дискримінацію за ознакою приналежності до етнічної або релігійної громади і закликає звільнити всіх осіб, затриманих із порушенням міжнародного права. Франція також закликає до збереження і захисту історичної та культурної спадщини Криму», – додає МЗС Франції.

Читайте також: Путін переміг у першому турі виборів глави держави

Крім того, новий голова МЗС Німеччини Гайко Маас назвав неприйнятними вибори президента РФ в окупованому Криму та засуджує спроби легітимації анексії.

«Результат виборів у Росії не дивує, так само, як і обставини, за яких відбувалися вибори», – заявив він перед початком засідання міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі, повідомляє кореспондент «Європейської правди».

«Той факт, що ці вибори відбулися у Криму, анексованому всупереч міжнародному праву, з нашого погляду є неприйнятним», – наголосив глава німецького МЗС і додав, що Німеччина не підтримує дій з легітимації анексії півострова.

Маас також наголосив, що з огляду на це Росія залишиться складним партнером. Водночас співпраця з РФ є необхідною для розв’язання великих міжнародних конфліктів, каже міністр.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему