14 Березня 2018
Новини

14 березня: кого привітати з днем ангела

14 березня: кого привітати з днем ангела

Цього дня відзначають іменини Євдокія, Антоніна, Антон.

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

АНТОН

Ім’я Антон має різні версії походження. За першою з них, це видозмінена форма грецького імені Антоній. Імена Антоній і Антон походять від римського родового імені Antoninus, похідного від Antonius, яке отримували всі хлопчики-первістки в цій родині. Ім’я Антонін також є родинним Антону. Ім’я Антон означає «вступає в бій», «протистоїть», «той, що змагається в силі» та є епітетом богу Діонісу. За другою версією, ім’я Антон має значення «квітка», «колір» – у перекладі з грецького «anthos». У Антона з дитинства добре розвинена інтуїція. Він росте легко збудливою і активною дитиною. У той же час власник цього імені має таку рису, як терпіння. До вирішення кожного питання він обов’язково підходить з його детального вивчення. Для цієї людини абсолютно не властиво погоджуватися на сумнівні пропозиції та вплутуватися в авантюри. Антон уміє влитися в колектив, але в той же час рідко довіряє кому-небудь повністю. Він не розкриває власну сутність, поводиться в залежності від ситуації. Нерідко йому не вистачає впевненості в своїх силах. Антон хороший товариш. Чарівність Антона притягує до нього інших людей. Усі ці якості розвиваються у власника цього імені та допомагають у реалізації різних цілей. Нерідко він замикається в собі й відмовляється з будь-ким ділитися своїми переживаннями. Розвинена інтуїція цього чоловіка заважає йому прислухатися до порад тих, хто його оточує. Він довіряє тільки собі. Антон глибокодумний. Окрім того, у нього прекрасна пам’ять. Антон не терпить морального тиску від інших людей. В особистих стосунках Антона не все так просто. У ньому часто переважає невпевненість у власних силах. Цей комплекс може негативно позначитися на обраниці носія імені, відлякуючи її. Через що виникає почуття неповноцінності й Антон може стати агресивним. У такі моменти він втрачає розум і стає імпульсивним. У той же час цю людину не полишає сентиментальність. Антону властиві крайнощі. Він легко перебудовується від стану сором’язливості до надмірної розкутості. Благополуччя, впевненості і спокою Антон досягає лише до 40 років. Найчастіше обставини складаються так, що у дружини цей чоловік вибирає жінку, народжену в літні місяці. Прекрасна сім’я у Антона вийде з Іриною, Валерією, Мариною або Катериною. Найкраще реалізувати свої таланти і вміння Антону вдасться в галузі медицини. Крім того, він може стати хорошим інженером. Чоловік із таким ім’ям абсолютно не боїться роботи і береться практично за будь-які справи. Часто він сам не впевнений у конкретиці своїх цілей, тому рідко піднімається кар’єрними сходинами.

АНТОНІНА

Ім’я Антоніна походить від назви давньої римської династії Антоніо. Імовірно, воно бере початок від грецького слова «antao». У перекладі це слово означає «вступати в бій», «змагатися в силі», «протистояти», «противниця», «гідна похвали».

В імені Антоніна зібрані і життєрадісність, і добродушність. Але в той же час у власниці цього імені співіснує дві особистості. Як це проявляється? У дитинстві Антоніна доброзичлива, привітна і весела. Вона дуже добре засвоює будь-яку інформацію, і це допомагає Тоні в шкільні роки врівноважити властиві їй грайливість і непосидючість. І ось у цей час у дівчинці Антоніні прокидається інша особистість її імені – вона стає більш урівноваженою. Хоча зовні такі зміни, як правило, не помітні. Просто Тоня стане більш обачною в проявах добродушності і життєрадісності. Тепер її приваблюють не самі ігри, а можливість досягати якихось поставлених цілей. Звичайно, іноді у Тоні з’являється величезне бажання командувати і керувати, особливо якщо у неї є молодші брати чи сестри. З неї виходить хороша помічниця для мами. Антоніна може бути вчителем, лікарем, кравчинею або вихователем. У неї спостерігаються непогані організаторські здібності, але якщо вона обійме посаду керівника, в ній може проявитися сильне бажання командувати і панувати. Антоніна чудово може поєднувати любов до своїх ближніх із любов’ю до себе. Це дозволяє їй бути прекрасною господинею і люблячою, турботливою матір’ю та дружиною. Всі свої сили вона спрямовує на те, щоб сім’я була щаслива і в достатку. Тоня завжди приготує дуже смачний обід, ретельно прибере в квартирі, створивши затишок, і сходить у магазин, де купить тільки найкращі продукти для своїх улюблених людей. Така якість, як добродушність, допомагає їй створити в сім’ї прекрасну атмосферу благополуччя і веселощів. Найважливіше, щоб надлишковий прагматизм, властивий Антоніні, не зміг зруйнувати все те, що вона робить для сім’ї. Антоніна дуже товариська і має багато подруг, а також купається в увазі чоловіків. І, звичайно, має багато шанувальників. Якщо ви хочете поділитися з Антоніною якимось секретом, краще попередньо переконатися в її зацікавленості зберігати вашу таємницю. Тоня у всьому шукає вигоду і навіть у цьому питанні не пропустить можливості використовувати його в своїх інтересах.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему