6 Березня 2018
Новини

Кількість українських мільйонерів збільшилася удвічі

Кількість українських мільйонерів збільшилася удвічі

Доходи в сумі понад 1 млн грн задекларували 742 особи на загальну суму більше восьми млрд грн.

Такі цифри стали відомі станом на 1 березня 2018 року. Це майже у два рази перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України.

Як зазначено в повідомленні, загальна сума задекларованого доходу становить 8,1 млрд. грн., що на 2,1 млрд. грн., або на 37% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найактивніше свої доходи декларують громадяни у Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській областях та місті Києві.

Крім того, доходи у сумі понад 1 млн. грн., отримані протягом 2017 року, задекларували 742 особи. Це майже в два рази перевищує показник відповідного періоду минулого року. Найбільша кількість таких осіб обліковується  у Києві – 291 особа, або 40% від загальної кількості.

За даними декларацій громадянами визначені податкові зобов’язання до сплати самостійно з податку на доходи фізичних осіб в сумі  191,4 млн. грн. та військового збору – 31,0 млн. грн.

Правом на отримання податкової знижки скористалися майже 20 тис. громадян. Це майже на 5 тис. осіб, або на 28 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року. Задекларовано до повернення податку на доходи фізичних осіб у сумі – 42,2 млн.грн., що на 13,8 млн. грн., або на 49 відсотків більше, ніж за минулий рік.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему