2 Березня 2018
Новини

2 березня: кого привітати з днем ангела

2 березня: кого привітати з днем ангела

Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?

РОМАН

Ім’я походить від латинського слова «романус», що означає «римський, римлянин».

У дитинстві Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров’ям хлопчика. У зв’язку із частими пропусками занять у Романа можуть кепсько йти справи в школі, тут теж йому може знадобитися допомога.

Роман не терпить у житті одноманітності. Він раптово може перервати навчання в інституті й піти працювати. Чимось захопившись, він загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших.

ЛУКА

Ім’я Лука походить від грецького імені Лукас, що з латинської означає «світло». Лука – ділова людина з твердими принципами. Він міцно тримається своїх переконань, так що часом це межує з упертістю. Особливо сильно це проявляється у чоловіків, народжених узимку. Лука вміє добре передчувати ситуацію, завдяки прекрасній інтуїції, проте він все-таки не поспішає робити висновки на підставі передчуттів. Лука намагається аналізувати обставини із холодним розумом. Не дивно, що успіх до нього приходить рано, приблизно у віці двадцяти п’яти років. «Літній» Лука відрізняється незалежністю і замкнутим характером. Одне із захоплень – зимова риболовля.

Лука відчуває повне неприйняття до будь-якої брехні і хитрості. І сам прагне не вдаватися до неї, і чужу не переносить. Лука часто замислюється над проблемою людських взаємин, він непогано розбирається в психології, тонко відчуває співрозмовника. Лука не позбавлений самолюбства і має честолюбні устремління.

Чоловік з цим ім’ям здебільшого вдало одружується, в шлюбі у нього народжується кілька синів. Чоловік дуже цінує і охороняє фортецю сім’ї. Часто Лука виховується в дуже релігійній родині, а тому має високі моральні принципи. Розумна дружина зможе приборкати ту невгамовну енергію, яка так і бризкає з Луки. Майбутня половина повинна бути не тільки розумнішою за Луку, але і володіти великим набором чеснот, зокрема і терпінням. Саме та жінка, яка залишиться поруч із Лукою, коли інші зникнуть з його життя, зможе стати тією, заради якої чоловік зважиться щось поміняти в собі. Лука сильно відчуває нещирість у людях. Чоловік із цим ім’ям, особливо народжений улітку, вважає за краще проводити дозвілля в колі сім’ї. Галасливих зборищ Лука не любить, вважаючи їх марною тратою часу. Однак при цьому дуже боїться самотності. Спілкуючись із Лукою, слід пам’ятати, що це дуже логічна людина.

МАРІЯ

Ім’я має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені – гірка, улюблена, уперта.

Маша – добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї улюблене заняття –побути нянькою для маленьких дітей. Дуже вразлива, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. В той же час у її характері присутні твердість, достоїнство, здатність постояти за себе.

Дії її іноді мають імпульсивний характер. Відповідально ставиться до навчання в школі й завжди старанно виконує домашні обов’язки. Однолітки цінують її за працьовитість, здатність виявити співчуття.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему