23 Лютого 2018
Новини

Створили «натуральні» манекени з розтяжками на тілі

Створили «натуральні» манекени з розтяжками на тілі

Британський бренд Missguided провів акцію, випустивши жіночі манекени розміру plus-size з незвичною зовнішністю, повідомляє metro.co.uk.

Missguided виставив у своїх магазинах манекени зі шрамами, веснянками, розтяжками і пігментними плямами, щоб заохотити покупців пишатися індивідуальними особливостями свого тіла. Кампанія Make Your Mark показує звичайним людям, що вони теж можуть бути моделями, незважаючи на повноту і дефекти шкіри.

Спочатку компанія планувала розмістити в торгових залах манекени різного зросту та комплекції. Метою було уявити весь розмірний ряд від 24 до plus-size. Тепер до них додалися ще й манекени з недосконалостями шкіри.

У показах у Лондоні на Тижні моди взяли участь моделі агентства Ugly, що спеціалізується на людях із нестандартною зовнішністю. На думку організаторів показу, некрасиві учасники повинні освіжити й урізноманітнити шоу.

Читайте також: Модель plus-size презентувала колекцію купальників для пишних жінок

Серед відібраних моделей – колишній солдат з непропорційно величезними руками, дівчина-інвалід, татуйований гравець у регбі й півтораметрова уродженка Шрі-Ланки. «Ми не намагаємося заробити на людських вадах, ми позбавляємо людей від комплексів», – пояснив засновник агентства Марк Френч.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему