21 Лютого 2018
Новини

Чеська жива Барбі бере гроші «на губи» у батьків

Чеська жива Барбі бере гроші «на губи» у батьків

18-річна Габріела Їрачкова витрачає щомісяця тисячі доларів на косметологічні процедури, щоб повністю відповідати образу живої ляльки.

Щоб перетворитися на реальну подобу гламурної ляльки Барбі, 18-літня жителька Праги Габріела Їрачкова витрачає тисячі доларів на ін’єкції в губи і вже лягла під ніж хірурга, щоб «накачати» бюст. А гроші на наповнювачі для вуст, нарощені локони і макіяж дівчина бере у своїх батьків, які підтримують її у прагненні стати живою Барбі. Про це пише ресурс Dead Bee.

Як твердить сама Габріела, такий «ляльковий» імідж допомагає їй почуватися дуже спокусливою.  А почала свою трансформацію Їрачкова, коли мала 16 літ, – із нарощування волосся. Недавно ж пішла далі – зробила свою першу «пластику», збільшивши груди на два розміри. Обійшлась їй ця операція у $4500. Згодом у дівчини заплановані ще радикальніші оперативні втручання: збільшення сідниць і видалення ребер – для отримання тіла своєї мрії.

Зі слів Габріели, на такі зміни у зовнішності її надихнули інші живі Барбі та їх пластикові прототипи, якими вона бавилася в дитинстві. «Коли я побачила живу Барбі, то подумала, що в цьому щось є. Я завжди хотіла виділятися і подумала, що мені це підійде», – каже Їрачкова. І додає: «Я не вірю у природний вигляд. Я думаю, що на сьогодні практично не лишилося нічого природного».

Читайте також: Одеська Барбі зіграла ляльку-вбивцю в американському фільмі жахів (відео)

При цьому дівчина запевняє, що ніколи не страждала від низької самооцінки, комплексів і завжди була задоволена собою. «Той факт, що мені подобається штучна краса, не означає, що в мене проблеми із самооцінкою», – каже Габріела.

Щодня на збори для виходу в світ вона витрачає 3,5 години – робить складний макіяж. «Підтримка мого іміджу складна у всіх аспектах – фінансовому, фізичному, моральному. На мене тиснуть ЗМІ, фанати і ненависники», – ділиться жива Барбі.

За словами Габріели, мама підтримує її. 53-річна Романа Їрачкова допомагає доньці з витратами на «красу» і каже про свою дитину: «Вона поступово готувала нас до цього, та ми не уявляли, наскільки вона серйозна. Звичайно, я непокоюся про доньку і те, як далеко це зайде, проте це її вибір, і я його поважаю. Важливо, що дочка буде щаслива і реалізує свою мрію».

Читайте ще: Лялька Барбі вперше в історії офіційно одягла хіджаб

Нині чеська жива Барбі мріє про переїзд до Штатів: Я хочу жити в Лос-Анджелесі та прославитися завдяки своєму образу Барбі», – каже юна Габріела.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему