20 Лютого 2018
Новини

Модернізацію шести українських КПП припинено: ЄС закрив проект

Модернізацію шести українських КПП припинено: ЄС закрив проект

Планувалося, що модернізація допоможе скоротити час перетину кордону та вдосконалить митні процедури.

Європейський Союз закриває проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною. Пише «Слово і Діло» з посиланням на Reuters.

За інформацією агентства, проект закрили після низки затримок, помилок та перевитрат з участю місцевих чиновників та підрядників. Загалом на кінець 2017 року жоден із шести проектів контрольно-пропускних пунктів не був завершений, хоча ЄС надавав фінансування на суму 29,2 млн євро.

«Після нашої оцінки ми зробили висновок, що проекти не можуть бути завершені вчасно. 6 проектів зараз готуються до закриття, а невикористані гроші повернуться», – повідомив агентству Представник Євросоюзу.

Попри це, один із високопоставлених європейських дипломатів, який опікується питаннями відносин з Україною, сказав, що ЄС продовжуватиме підтримувати країну.

Нагадаємо, проект щодо модернізації шістьох українських КПП на східному кордоні ЄС був започаткований у 2014 році. Він був спрямований на сприяння інтеграції української економіки із сусідніми країнами та модернізацію контрольних пунктів на кордонах із Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему